„Drzwi Otwarte MRS”: 27 października 2018 (sobota), godz. 11:00, Sala Błękitna przy pl. Kolegiackim 17

 

 

 

ZAPROSZENIE

Miejska Rada Seniorów kończy właśnie III kadencję (2015-2018) i pragnie przedstawić Państwu Seniorom -przy herbacie i kawie- swój dorobek, tj. co zrobiono w ostatnich latach dla 148-tysięcznego środowiska starszych mieszkańców Poznania.
Wprowadzi Państwa w temat już teraz lektura 3-stronicowego zestawienia, które w lapidarnej formie mówi o tym – kliknij TU
Zob. też prezentację ppt udostępnioną w formacie pdf – TU

Więcej podsumowujących refleksji czytaj – TU

Z zaineresowaniem wysłuchamy równie Państwa opinii, oceny i wniosków czy dezyderatów, ułatwiających pełne rozpoznanie rzeczywistej sytuacji i potrzeb Seniorów, co może przydać się nowej MRS w pracach podczas IV kadencji. W głos i potrzeby środowiska należy się wsłuchiwać, a ‚Drzwi Otwarte‘ stanowią ku temu dobrą okazję.
Zapraszamy również  kandydatów, których już zgłoszono do nowej Rady. Przypomnijmy: wybory 9 członków MRS spośród  tychże kandydatów odbędą się 10 grudnia br. Czy nie chcieliby Państwo posłuchać i porozmawiać o swej przyszłej działalności w Radzie? Uprzejmie zapraszamy!

Termin i miejsce: sobota 27 października br. o godz. 11:00 w Sali Błękitnej UM przy pl. Kolegiackim, I piętro (schodami lub windą).
Wstęp wolny, bez uprzednich zapisów – wszyscy Seniorzy mile widziani!

Prezydium MRS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *