III Wielki Kongres UTW (Warszawa, 14 października 2019 r.)

Szanowni Liderzy Uniwersytetów Trzeciego Wieku!

Za sprawą dotacji ASOS jak również Patronatu Honorowego Prezydenta m.st. Warszawy, pojawiła się szansa na organizację III Wielkiego Kongresu UTW, który odbędzie się w Warszawie 14 października br. w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, przy ulicy Kazimierza Karasia 2. 

Zależy nam na reprezentacji wszystkich UTW, więc zwracam się z apelem o przekazanie niniejszej informacji nowym Uniwersytetom, które powstały w ostatnich latach w Państwa otoczeniu, aby dotrzeć do nich z zaproszeniem i uzupełnić posiadane bazy danych teleadresowych.

Poniżej materiały informacyjne dotyczące przygotowania i przebiegu III Kongresu UTW. Do zobaczenia w Warszawie.

Z pozdrowieniami

Krystyna Lewkowicz
Prezes Fundacji Ogólnopolskie Porozumienie UTW w Warszawi

Linki:
Zaproszenie na III Wielki Kongres UTW 
Formularz akredatycyjny UTW 
Ramowy program III Wielkiego Kongresu UTW
Informcja dla uczestników III Kongresu UTW
Wytyczne do publikacji

 Wybrany fragment „Wytycznych…”:

Ramowe wytyczne do publikacji pt. 44 lata ruchu UTW

„Cel wydawnictwa

Wydawnictwo ma na celu zaprezentowanie ogromnego i zróżnicowanego potencjału intelektualnego, twórczego, artystycznego i wciąż jeszcze gospodarczego słuchaczy UTW.

TALENTY, FANTAZJA, WIEDZA, INTELEKT, ODWAGA W REALIZACJI MARZEŃ, SIĘGANIE PO NIEMOŻLIWE – to słowa klucze tego wydawnictwa.

Chcemy zaprezentować wybitne, nietuzinkowe osiągnięcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Mają być to perełki z całego dorobku UTW, a nie opis wszelkich codziennych działań. Zadziwcie świat „okrętami flagowymi” waszej organizacji będącymi wynikiem szczególnych osiągnięć, chluby, godne promocji jako przykłady dobrych praktyk, np. wybitny chór, orkiestrę, kabaret, senioralną imprezę co najmniej o zasięgu regionalnym, rękodzieła artystyczne, ważne dla ruchu UTW wydawnictwo, wyniki badań, utworzoną senioralną spółdzielnię socjalną itp. […]”
Pełny tekst – TU

 

 Źródło 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *