Jubileuszowa Gala magazynu „My60+“

„Magazyn „My60+”, pierwsze w Polsce pismo wydawane z myślą o Seniorach, ma już 10 lat! Z tej okazji w piątek, 24 stycznia 2020 r. w Atrium Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu odbyła się jubileuszowa gala, na którą zaprosiliśmy przedstawicieli władz miasta, Miejskiej Rady Seniorów, zaprzyjaźnionych z naszą redakcją organizacji pozarządowych i samych seniorów. Galę zwieńczył koncert Marzeny Kurpisz.

Jerzy Piasny prowadzący galę jubileuszową i red. nacz. Anna Dolska

Podczas jubileuszowego spotkania przyjęliśmy mnóstwo gratulacji i życzeń od osób reprezentujących instytucje, jak i od naszych Czytelników. Adresy przesłali prezydent miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, JM Rektor UAP prof. dr hab. Wojciech Hora, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Włodzimierz Kałek, prezes Polskiego Związku Działkowców Oddział Poznań Zdzisław Śliwa, a życzenia – dyrektor Centrum Inicjatyw Senioralnych Wojciech Bauer, dyrektor Oddziału Wielkopolskiego PFRON Anna Skupień, prezes ZKZL sp. z o.o. Tomasz Lewandowski, Termy Maltańskie, PKPS, Miejska Rada Seniorów, Kluby Seniora i osoby prywatne.

W programie wydarzenia znalazły się, m.in prezentacja 10-letniej historii magazynu „My60+”, podziękowania dla przyjaciół i partnerów biznesowych, wystąpienia Gości, prezentacja działań Uniwersytetu Artystycznego Trzeciego Wieku w Poznaniu, pokaz trenerów Tai Chi oraz koncert Marzeny Kurpisz, doskonałej wokalistki, która zaśpiewała piosenki Anny German i inne utwory, w tym „O sole mio!”, które gorąco oklaskiwali także młodzi studenci UAP.

Finalnym punktem spotkania była loteria i losowanie trzech zaproszeń na Czekoladowe Warsztaty z Goplaną. Los uśmiechnął się do pań Haliny Stefańskiej, Ilony Ogrodnik i Kornelii Redelbach.

Wszystkim, którzy zaszczycili nas obecnością serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy na łamach magazynu „My60+” w wersji drukowanej, jak i na naszej stronie http://my60plus.pl/ oraz na FB. […]
Jak wyglądała gala jubileuszowa „My60+” w obiektywie red. Romana Szymańskiego i Hieronima Dymalskiego, którym serdecznie dziękujemy za obecność i bystre, reporterskie oko!“ Zob. w linku poniżej.

Pełny tekst + foto czytaj/zob. na portalu my60plus.pl   – TU

Zob. też redakcyjny art. wspomnieniowy: „Jesteśmy z Wami 10 lat“ – TU

oraz prezentacja (pdf): krótka historia pierwszego w Polsce magazynu dla seniorów – TU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *