Koncert „Powróćmy jak za dawnych lat“ – zaprasza Seniorów Prezydent Miasta

”Najpiękniejsze stare melodie zabrzmią w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego. Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta, zaprasza poznańskie seniorki i seniorów na Koncert Noworoczny.
Koncert odbędzie się 30 stycznia o godz. 15.00, w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM (ul. Przybyszewskiego 37a).

Fot. z ubiegłorocznego koncertu

Zaśpiewają soliści poznańskich scen – Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Koncert „Powróćmy jak za dawnych lat” to sentymentalna podróż w czasie, który odmierzają kolejne szlagiery. W piosenkach odbijają się nastroje, emocje, ludzkie historie zarówno te duże jak i małe. Każdy szlagier, który Państwo usłyszą tego wieczoru, obudzi wspomnienia i nie pozostawi nikogo obojętnym. Podczas Koncertu nie zabraknie podsumowań starego roku oraz życzeń noworocznych.

Rezerwacja wejściówek:
Telefoniczna rezerwacja bezpłatnych wejściówek na koncert możliwa będzie 23 stycznia 2020 r. pod nr tel. Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) od godz. 14.00 aż do ich wyczerpania. Aby dokonać rezerwacji, należy podać sześciocyfrowy numer Karty Seniora – „Poznańskiej Złotej Karty”, swoje imię i nazwisko.

Odbiór wejściówek:
Zarezerwowane wejściówki będzie można odebrać 27 stycznia 2020 r. w Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mielżyńskiego 24, w godz. 8.00-16.00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię i nazwisko oraz okazać Kartę Seniora – „Poznańską Złotą Kartę”, na którą dokonano rezerwacji.

Obecna zima niczym…wiosna, więc takie stroje na parady „ogrodowe” przystają

Szczegóły:
Jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować 2 wejściówki (jedna wejściówka jest ważna dla jednej osoby). Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie proszeni są o przekazanie wejściówek wyłącznie innym osobom w wieku 60+. Dokonanie rezerwacji na koncert „Powróćmy jak za dawnych lat” nie powoduje blokady rezerwacji na inne wydarzenia kulturalne dedykowane seniorom w bieżącym półroczu.

Źródło, Fb MRS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *