LEDNICA2020 – oczywiście!

Lednica 2017, dron. Fot. za portalem: lednica2000.pl

Lednica 2019 – Zobacz jak było (4-min. film na YT) – TU

Można już nie tylko spacerować po Polach Lednickich, co wielu ostatnio robiło, ale także zajrzeć do kawiarenki i sklepiku. To dobra okazja, by już przed 6 czerwca, czyli przed XXIV Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 – #lednicawdomu – mieć u siebie szkaplerz, tegoroczny symbol. Ofiara 12 zł, którą składamy za szkaplerz, to cegiełka na Lednicę. Są też dostępne koszulki z hasłem TOTUS TUUS. I oczywiście poprzednie symbole, książki, płyty…

Jednakże ze względu na trwające zagrożenie COVID-19 w tym roku nie będzie żadnego zgromadzenia na Polach Lednickich, co zresztą potwierdził ostatni komunikat rządowy. Zatem, wszystkie Lednice: Młodych, Dziecka, Seniora (zwykle w pierwszej dekadzie września, por. –TU), Motocyklisty odbywają się jednego dnia 6 czerwca – #lednicawdomu .

Już teraz natomiast można się zaopatrywać w tegoroczny symbol – szkaplerz: albo na miejscu na Lednicy, albo przez  https://lednicki.pl/

To jest cegiełka na utrzymanie Domu św. Jana Pawła II na Lednicy.

Tego jeszcze nie było! Podczas XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000 szkaplerze Matki Boskiej Lednickiej, zostaną POBŁOGOSŁAWIONE i przyjęte w symbolicznym geście!

W tym roku przychodzimy z Lednicą i jej programem do domów – dotrzemy pewnie do jeszcze większej grupy osób. Wszyscy są zaproszeni do udziału poprzez transmisję na naszym kanale You Tube, na Facebooku, przez Telewizję Trwam (więcej – TU)

Prosimy zaglądać na www.lednica2000.pl  oraz na Facebook /lednica2000, gdzie podawane są aktualne komunikaty.

Zachęcamy także do zamawiania intencji mszalnych na Lednicy.

Od poniedziałku do piątku msza święta na Lednicy jest odprawiana o godzinie 12.00 (tymczasem w prywatnej kaplicy), a w każdą sobotę o godzinie 19.00 w dużej sali Domu św. Jana Pawła II.
Intencje prosimy wysyłać na adres: intencje@lednica2000.pl

Prosimy o podanie treści intencji, sugerowanej daty odprawienia mszy świętej oraz kontaktu do siebie (nr telefonu). Będziemy informować sms-em, jeśli wobec nałożenia się intencji zajdzie konieczność odprawienia zamówionej mszy świętej innego dnia.

Ofiarę można składać na konto:
Stowarzyszenie LEDNICA 2000
ul. Kościuszki 99, 61-716 Poznań
Nr konta bankowego: 43 1090 1854 0000 0001 3689 4201
z dopiskiem w tytule: intencja mszalna i data.

Źródło: info od współorganizatorki p. Hanny Koźmińskiej oraz ze strony Lednica2000.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *