Miesięcznik ‚Aktywny Senior‘ dostępny także w wersji online

Będziemy udostępniać Państwu nasz miesięcznik ‚Aktywny Senior‘ (w skrócie ‚AS‘) także w wersji online. Nasz, czyli MRS, z materiałami również CIS-u, który jest 4-kolumnowym dodatkiem z własną winietą tytułową do periodyku ‚Poznań* Informator Samorządowy Metropolii Poznań‘.

Na początek ‚AS‘ w wersji online za kolejne miesiące lat 2018 i 2019

Bieżące numery bezpłatnego periodyku ‚Poznań*‘ w wersji papierowej z dodatkiem ‚Aktywny Senior‘ dostępne są co miesiąc w 40 Filiach Biblioteki Raczyńskich oraz w Centrali przy pl. Wolności, a także w sieci sklepów ‚Piotr i Paweł‘.
Mogą też trafiać do 64 Klubów Seniora, 19 Kół Emeryta PZERiI czy do Przychodni Lekarskich (jak np. przy ul. Szylinga 1, przy ul. Solnej) w stosownej liczbie egzemplarzy. Wykaz miejsc dystrybucji, zob. w linku powyżej.

Zachęcamy Seniorów do składania takich zamówień w Wydawnictwie Miejskim ‚Posnania‘ mieszczącym się przy ul. F.Ratajczaka 44, tel. 61/851-86-01, e-mail: wm@wm.poznan.pl.

Natomiast Rodzinne Ogrody Działkowe użytkowane w 70% przez Seniorów, których to ROD w Poznaniu jest 89 (łącznie ok. 17 tys. działek) mogą zaopatrywać się w czasopismo dla seniorów ‚AS‚ w Okręgowym Zarządzie PZD Stowarzyszenie Ogrodowe w Poznaniu przy ul. M.Langiewicza 23. Taka jest umowa, że co miesiąc kilkaset egzemplarzy nowego numeru czeka tu na działkowców.

Dyskusja (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *