Szkolenie dla Rad Seniorów – zaproszenie!

ZAPROSZENIE

 Zarząd Ogólnopolskiego Porozumienia o Współpracy Rad Seniorów OPoWRS oraz Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych WRZOS zapraszają na szkolenie ‚Rady seniorów – model i rzeczywistość‚.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli zarówno istniejących rad seniorów, jak i grup zainteresowanych tworzeniem rad seniorów. Podczas szkolenia przedstawimy model tworzenia, a przede wszystkim funkcjonowania rad seniorów. Szkolenie będzie miało wymiar praktyczny, warsztatowy, nastawione jest na wzmocnienie działalności istniejących rad czy też wsparcie procesu powstawania nowych rad. Temat szkolenia uwzględnia bieżące potrzeby w funkcjonowaniu rad seniorów i ma za zadanie weryfikację podjętych działań w oparciu o ustawowe   uprawnienia.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Spotkań i Aktywności Społecznej ul. Braniewska 11 we Fromborku – powiat braniewski, w dniach 13-14.12.2018 r. od godzi. 11:oo.  
Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Aktywne Rady Seniorów”, dofinansowanego ze środków programu ASOS 2014-2020. Szkolenie poprowadzi ekspert z WRZOS, który również prowadzi sekretariat OPoWRS.

Przewidziane jest zakwaterowane w hotelu-schronisku, w którym odbędzie się szkolenie.

Istnieje również możliwość zwrotu kosztów podróży do wysokości kosztów biletów PKP.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 5.12.2018r. (maks. 2 osoby z rady) na adres e-mail: s.lipner@federacjafosa.pl, dodatkowe informacje można też uzyskać telefoniczne pod nr tel. 502-899-312. Formularz zgłoszeniowy w formacie docx w załączeniu – TU

Zaproszenie w formacie pdf do ściągnięcia – TU

 

Z poważaniem

Za Zarząd OPoWRS

Zdzisław Ratajski i Barbara Szafraniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *