„Tytka Seniora“ w nowej odsłonie

 

Szanowne Seniorki, Szanowni Seniorzy,
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do lektury najnowszej Tytki Seniora, która przeszła przemianę i mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
Jest teraz czterostronicowym dodatkiem do miesięcznika „Senioralny Poznań”, który wydawany jest w nakładzie 20 tys. egzemplarzy. Dotychczas mogliśmy zaproponować Wam jedynie 1000 sztuk Tytki, a od teraz będzie jej znacznie więcej, z czego ogromnie się cieszymy. Tytka dostępna jest w Centrum Inicjatyw Senioralnych, Centrum Informacji Kulturalnej, Centrum Kultury Zamek, Informacji Turystycznej na Starym Rynku i dworcu głównym oraz w innych jednostkach i instytucjach miejskich. W wersji elektro- nicznej Tytkę Seniora znaleźć można również m.in. na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

W Tytce, tak jak dotychczas, znajdą się informacje na temat wydarzeń, wykładów, warsztatów, wycieczek, promocji oraz inicjatyw dedykowanych poznańskim seniorkom i seniorom. Posegregowaliśmy je tematycznie, żeby łatwiej było Wam odnaleźć się w ofercie miasta.
Dziękujemy za to, że dzieliliście się z nami swoimi wrażeniami na temat Tytki Seniora. To również dzięki rozmowom z Wami udało nam się zwiększyć jej nakład i docierać z informacjami szerzej. Teraz też liczymy na opinie, bo chcemy, aby Tytka spełniała Wasze oczekiwania. Dziękujemy również współpracującym z nami miejskim instytucjom, organizacjom samorządowym i firmom za to, że tak chętnie współtworzą Tytkę.
W styczniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka – składamy Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta. Mamy nadzieję, że Tytka Seniora będzie dla Was podpowiedzią, jak ciekawie spędzić czas z wnukami, ale też zachęci Was do poszukiwania własnych ścieżek.

Życzymy Wam owocnej lektury!
Zespół Centrum Inicjatyw Senioralnych

Przedruk z miesięcznika „Senioralny Poznań” 2020 Nr 1, po s. 4 -. Tu także e-wersja nowej Tytki TU

Jedna ze stron e-wersji ‚Tytki Seniora’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *