Wielopokoleniowy pokaz mody w tanecznych rytmach DJ Wiki

„Poznańskie seniorki i seniorzy razem z dziećmi oraz wnukami zaprezentują się w najmodniejszych stylizacjach sezonu podczas pokazu mody – „3 pokolenia, jeden styl”. Pokaz z udziałem wyjątkowych modelek i modeli odbędzie się w sobotę, 19 października w Poznaniu. O oprawę muzyczną zadba najstarsza polska didżejka – DJ Wika. Współorganizatorem wydarzenia jest Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.

Fot. za portalem www.poznan.pl

Tej jesieni poznańscy seniorzy nie mogą narzekać na brak atrakcji. Pod koniec września wystartowała 9. odsłona imprezy „Senioralni.Poznań„, na którą składają się m.in. otwarte wykłady, warsztaty i koncerty. W najbliższą sobotę do tych wydarzeń dołączy, zainicjowany przez Miejską Radę Seniorów i Fundację Barak Kultury, pokaz mody.

– Październik w Poznaniu należy do seniorów – zaznacza Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania. – Trwają senioralia – cykl wydarzeń przeznaczonych dla starszych mieszkańców miasta. Gdy pojawiła się możliwość zorganizowania w tym czasie pokazu mody, z radością wsparliśmy tę inicjatywę. Poznańscy seniorzy to silna i aktywna grupa mieszkańców, jest ich ponad 148 tysięcy. Zależy nam na tym, by czuli się w Poznaniu komfortowo.

Modelki i modele 60+ wystąpią na profesjonalnym wybiegu w stylizacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. W wydarzeniu wezmą udział osoby zrzeszone w poznańskich klubach seniora, ale też seniorzy, którzy zgłosili się indywidualnie. W myśl hasła pokazu – „3 pokolenia, jeden styl” – towarzyszyć im będą dzieci oraz wnuki. – Pokaz będzie eteryczny, bardzo kobiecy, energetyzujący, i z całą pewnością, inspirujący – zapowiada Aldona Anastasow z Miejskiej Rady Seniorów.  […]

Pokaz odbędzie się w sobotę, 19 października o godz. 12:00 w Posnanii (Crystal Forum) w ramach 3. urodzin centrum.
JZ“

Pełny tekst autorstwa JZ + obszerną relację foto z przygotowań do pokazu czytaj/zob. na portalu: www.poznan.plTU

===============

Relacja foto z dzisiejszego pokazu (w wyborze). Zdjęcia z zasobu admina strony:

Kliknij obraz, by powiększyć
 

Bogaty zestaw profesjonalnych zdjęć z pokazu mody autorstwa Romana Szymańskiego – zob. wpis z 19 X  na Fb MRSTU
oraz inna relacja + zdjęcia na portalu poznan.plTU

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *