XVI Lednica Seniora: 7 września 2019

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH na XVI Lednicę Seniora, która od ubiegłego roku ma podtytuł Jestem młody duchem. To najlepiej pokazuje, że zaproszeni są naprawdę wszyscy; tegoroczna Lednica Seniora odbywa się pod hasłem WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM. To słowa, które wypowiada Pan Bóg do każdego z nas. I po to trzeba przyjechać, aby je usłyszeć, po to też, aby nikt nie był sam.

Na plakacie jest podany ramowy program, szczegóły będziemy podawali bliżej wydarzenia.

Myślę, że warto poinformować, iż tego dnia od godziny 9.00 będzie możliwość zwiedzenia Muzeum – Domu św. Jana Pawła II.

Spotkanie odbywa się na Polach Lednickich, na świeżym powietrzu pod Bramą-Rybą. Na miejscu jest możliwość zakupienia posiłku, pamiątek i książek. Jest opieka medyczna, są toalety.

Zapraszamy dziadków z wnukami, rodziców z dziećmi – wszystkich, którzy chcą być z nami – tak jak pragnął tego nasz Ojciec Jan W. Góra OP (którego grób też można nawiedzić).

Serdecznie pozdrawiam – Hanna Koźmińska

(Wywiad z Hanną Koźmińską w sierpniowym numerze ‚Aktywnego Seniora‘ – dodatku do miesięcznika „POZnan*“ czytaj TU
(Szukaj na stronie Wydawnictwa Miejskiego Posnania –> Informator POZnan*, tu: Załączniki – na razie pliku z numerem sierpniowym nie zawieszono. Powinno nastąpić to wkrótce.)

Ubiegłoroczna Lednica Seniora 2018 – zob. TU
Tu na pierwszym zdjęciu p. Hanna Koźmińska – trzecia od lewej.

Zob. specjalny spot XVI Lednica Seniora: TU

Dyskusja (1)

  1. Bogdan Nowak

    Pomimo braku zainteresowania Prezydium Miejskiej Rady Seniorów w dniu dzisiejszym została reaktywowana po ponad półrocznej przerwie ze swego niebytu strona MRS. Dziękuję w imieniu Poznańskich Seniorów Panu Zdzisławowi Szkutnikowi oraz Pani Aldonie Anastasow, że dzięki ich determinacji strona tak potrzebna będzie znowu dostarczała aktualne informacje dla Seniorów. Mam nadzieję, że pobudzi to również prezydium MRS IV kadencji do zamieszczania bieżących informacji o swojej działalności. Jak do tej pory trudno gdziekolwiek szukać, czym zajmuje się MRS IV kadencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *